Zdjęcia Nagrobkowe

502-878-930 -


Polityka prywatności sklepu : www.zdjecia-nagrobkowe.eu

Ochrona Danych Osobowych

I).Postanowienia Ogólne !

 1. Dokonywanie zakupów zarówno prze firmy jak i klientów indywidualnych nie wymaga tworzenia konta użytkownika ani logowania.
 2. Dane osobowe są wymagane tylko do realizacji zamówienia : wystawienia faktury oraz wysyłki zamówionego towaru.
 3. Dane osobowe są zbierane przy wypełnianiu końcowego formularza zamówienia po skompletowaniu lub umieszczeniu w koszyku na zakupy wybranych usług lub produktów.
 4. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
 5. Dokonując zakupu Klient wyraża zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez sprzedawcę danych osobowych Klienta w celu i w zakresie potrzebnym dla wykonania przez Sprzedawcę zamówienia (tj. w szczególności dla dostarczenia klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń) oraz za zgodą Klienta także w celu przekazywania informacji handlowych
  w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204, z późn. zm.)
 6. Warunkiem realizacji zamówienia jest wyrażenie przez Klienta zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie wskazanym w Polityce Prywatności oraz Regulaminie Sklepu internetowego, a także wyrażenie zgody na otrzymywanie od Sprzedawcy informacji handlowych określonych w Regulaminie i Polityce Prywatności. Podanie danych osobowych i wyrażenie zgody przez Klienta są dobrowolne, jednak nie udzielenie zgody w powyższym zakresie oraz niepodanie danych osobowych uniemożliwiają zrealizowanie zamówienia Klienta w naszym sklepie internetowym.
 7. Klient wyraża zgodę na udostępnianie przez Sprzedawcę jego danych osobowych innym podmiotom, takim jak firmy kurierskie, operatorzy płatności, w celu realizacji zamówienia.
 8. Podczas wizyty Klienta na stronie Sklepu automatycznie zbierane są dane takie jak adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ sytemu operacyjnego. Dane te mogą zostać użyte do analizy zachowań Klientów na stronie internetowej Sklepu, zbierania danych demograficznych, personalizacji zawartości Sklepu.
 9. Dane uzyskane na podstawie bezpośredniego kontaktu Klienta ze Sprzedawcą są wykorzystywane wyłącznie w celu prowadzenia korespondencji z Klientem i udzielenia odpowiedzi na przesłane przez niego pytanie.
 10. Nie wysyłamy żadnych ofert handlowych do klientów indywidualnych na zebrane podczas składania zamówień dane adresowe.
 11. Uzyskane w powyższy sposób dane są usuwane po upływie maksimum 60 dni.Dane zebrane drogą elektroniczną są kasowane metodą wielokrotnego wymazywania , a następnie nadpisywane innymi danymi.Dane drukowane w formie papierowej są niszczonone maksimum w terminie 7 dni od realizacji zamówienia przy pomocy niszkarki dokumentów.
 12. Dodatkowo klient może żądać , zaznaczając odpowiednie pole podczas wysyłania zamówienia natychmiastowego usunięcia swoich danych osobowych po realizacji zamówienia.W praktyce trwa to maksimum 48 godzin.
 13. Sklep może umieszczać na swoich stronach odsyłacze umożliwiające Klientom bezpośrednie przejście na inne strony internetowe.Jednak Sprzedawca nie odpowiada za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli tych stron.
 14. Sprzedawca podejmie stosowne środki bezpieczeństwa w zakresie technicznym i organizacyjnym, tak aby zapobiec dostępowi podmiotów nieuprawnionych do danych osobowych Klienta powierzonych Sklepowi.
 15. Powierzone Sklepowi dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa:
  • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 926, z późn. zm.)
  • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.) oraz zgodnie z przepisami wykonawczymi.
 16. Klient ma prawo swobodnego wglądu do swoich danych osobowych , prawo do ich uzupełniania , uaktualniania, prostowania , a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych , co należy zgłosić do administratora danych , w formie pisemnej.
 17. Administratorem danych osobowych Klientów jest sklep inernetowy : www.zdjecia-nagrobkowe.eu. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt.
 18. Nasz sklep internetowy : www.zdjecia-nagrobkowe.eu nie stosuje plików cookie , czyli nie umieszczamy na komputerach naszych klientów żadnych plików cookie , ani jednego !
 19. Sklep jest uprawniony do zmiany niniejszej Polityki Prywatności. Klient będzie informowany o każdorazowej zmianie Polityki Prywatności.
 20. Polityka Prywatności jest integralną częścią Regulaminu Sklepu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy !