Zdjęcia Nagrobkowe

502-878-930 -


Montaż i konserwacja zdjęć na porcelanie

Prostokątne zdjęcie na foto-porcelanie-wzór wykonania kolorowego zdjęcia nagrobkowego.

Zdjęcia nagrobkowe na porcelanie w bardzo prosty sposób można zamontować we własnym zakresie. Należy jednak postępować według niżej podanych zasad.Jeżeli jednak nie mają państwo możliwości samodzielnego montażu, czynnosć tą może wykonać profesjonalnie nasz pracownik.Usługa ta dotyczy terenu Krakowa : 502-878-930.

Do montażu fotoporcelany należy przygotować

 1. Środek odtłuszczający( spirytus, denaturat, inny detergent).
 2. Czystą szmatkę.
 3. Środek klejący (silikon budowlany, lub montażowy), polecamy silikony WURTH.
 4. Taśmę klejacą papierową szer.5cm.(malarską).
 5. Nożyk do tapet.

Wykonana na płytce ceramicznej owalnej, kolorowa wersja zdjęcia młodej dziewczyny , której zdjęcie na ceramice w kształcie prostokąta pokazano powyżej

Przed przystąpieniem do montażu foto-porcelany na pomniku , należy wyczyścić i odtłuscić tablicę nagrobkową.Wykonujemy to za pomocą szmatki nasączonej detergentem, przecierając energicznie miejsce klejenia.Po kilku minutach, gdy powierzchnia wyschnie, a środek czyszczący odparuje, przystępujemy do montażu.Nakładamy na odwrotną stronę zdjęcia niewielką ilość środka klejącego w taki sposób, aby po dociśnięciu porcelanki ukazał się jego nadmiar.Sposób ten uchroni zdjęcie przed dostaniem się pod jego powierzchnię wody, lodu lub innych zanieczyszczeń, które mogłyby spowodować przedwczesne odklejenie się zdjęcia.Aby uchronić naszą swieżo przyklejoną fotoporcelanę przed osunięciem się, oklejamy ją papierową taśmą.Po utwardzeniu się silikonu , zdejmujemy taśmę i delikatnie odcinamy nadmiar środka klejącego, za pomocą nożyka do tapet.Dane dotyczące włalciwości silikonu odnajdziemy na opakowaniu. (czas utwardzania, twardość, przygotowanie powierzchni, całkowity skurcz itp).

Zdjęcie na fotoceramice ukochanego zwierzaka to wspaniała pamiątka tutaj na kolorowej płytce fotografia owczarka niemieckiego.

Gwarancja Wykonania

 • Trwałość zdjęć na porcelanie jest praktycznie wieczysta, nie obejmuje to uszkodzeń mechanicznych.
 • Mamy odpowiedni sprzet i umiejętności aby zagwarantować najwyższą możliwą do osięgnięcia jakość wizerunku utrwalonego na foto-porcelanie.
 • Nie wszystkie kolory z ich naturalną intesywnością i nasyceniem są możliwe do odwzorowania.
 • Na obszarze Krakowa istnieje możliwość montażu zdjęć przez naszego pracownika za opłatą w wysokośći 55 zł.
 • Prosimy o zgłoszenie takiej dodatkowej usługi przy wypełnianiu formularza w polu "Dodatkowe Uwagi"
 • Można też przesłać taką informację mailem albo skontaktować się z nami telefonicznie.

Zapraszamy do składania zamówień poprzez formularz, zwykłym mailem ze zdjęciem dodanym w załączniku ( w tym przypadku można dodać jednocześnie więcej zdjęć ), osobiście lub telefonicznie !